EAU22: День пацієнта

7 Липня 7:21

EAU22: День пацієнта

Створюючи історію: перший в історії день пацієнта EAU22, проведений з особистою присутністю.

04.07 2022 року відзначається перший в історії День пацієнта EAU22, який відбувся в четвертий день Конгресу EAU22 за підтримки Групи захисту прав пацієнтів EAU (EPAG). Під час цієї унікальної сесії медичні працівники, захисники пацієнтів, пацієнти та особи, які за ними доглядають, обговорили свій досвід і знання з кількох цікавих тем, зокрема щодо сталого догляду за нетриманням сечі та втоми у пацієнтів з раком простати.

Круглий стіл WFIPP/EAU: Лікування хворих на нетримання сечі Керівники проф. Імонн Роджерс (Ірландія) та пані Мері Лінн Ван Пулгейст-Помфрет (Нідерланди) модерували дискусію про вплив на навколишнє середовище відходів у догляді за нетриманням. У своїй попередньо записаній презентації «Стійкий догляд за нетриманням сечі: як ми мінімізуємо відходи, які утворюються абсорбентами», д-р Тіяна Вайттінен (Франція) заявила, що приблизно 400 мільйонів людей у світі живуть з нетриманням сечі, а 6% людей віком до 40 років живуть з нетриманням калу. Від нетримання сечі в післяпологовому періоді страждає кожна третя жінка, яка народжувала, а у кожної 10-ї породіллі є нетримання калу. Приблизно 4% міських відходів у країнах ОЕСР утворюються з подушечок для дорослих при нетриманні.

За словами доктора Вайттінена, багато форм нетримання сечі можна лікувати, навіть вилікувати, але найчастіше запропонованим рішенням є лікування за допомогою прокладки для нетримання. До нетримання сечі прикріплено клеймо, тому багато людей мовчать, і це справжня проблема.

«Урологи відіграють вирішальну роль у розробці сталого лікування хворих на нетримання сечі. Ми повинні подолати розрив між знаннями про первинну медичну допомогу та спеціалізовану допомогу, щоб люди мали доступ до діагностики та лікування»…

Детальна інформація:

https://uroweb.org

https://virtual.uroweb.org/resource-centre/EAU22?

Шуляк О.