Заява Технологічного університету Чалмерса

28 Травня 7:17

Стефан Бенгтссон, президент і генеральний директор Технологічного університету Чалмерса:

Війна в Україні:

«Демократію та вільне вираження поглядів треба захищати» Було глибоко тривожно  бути свідком розгортання останніх подій в Україні. Військова атака Росії є серйозною загрозою міжнародному миру та безпеці.

Як університет і місце освіти, ми виступаємо за демократію, загальні права людини та право на вільне вираження поглядів. Технологічний університет Чалмерса засуджує цю війну, що відбувається в Європі, і ми висловлюємо глибоке співчуття українському народу.

​Chalmers є частиною Європейського технологічного альянсу Enhance*, і 25 лютого ми оприлюднили заяву, в якій разом з іншими європейськими університетами в мережі засудили дії Росії.

Чалмерс у Twitter: @chalmersuniv​

Ми також працювали над тим, щоб усі наші співробітники та студенти, які мають зв’язки з Україною, отримали доступ до необхідної підтримки. У складні часи ми повинні стояти один за одного, за демократію та за основоположні цінності, які становлять стійке суспільство.

Ми захищаємо право на вільне самовираження, яке представляємо як університет і місце освіти, та солідарні з українським народом.

Стефан Бенгтссон, президент і генеральний директор Технологічного університету Чалмерса

*Enhance Alliance складається з таких університетів: Технологічний університет Чалмерса, NTNU: Норвезький університет науки і техніки, TU Berlin, RWTH Aachen, Варшавський технологічний університет, політехнічний університет Мілана та Технічний університет Валенсії.

https://www.chalmers.se/en/news/Pages/War-in-Ukraine.aspx