Відзнаки в урології 2023 – Accolades in urology

6 Травня 12:15

Відзнаки в урології 2023 – Accolades in urology

Вітаємо цьогорічних переможців.

 Щороку Американська урологічна асоціація відзначає внесок лікарів-дослідників і педагогів у галузі медицини, спеціальність урологія та AUA.

Вітаємо лауреатів 2023 року.

Пітер Р. Керролл, доктор медичних наук, MPH, був обраний для нагородження Рамона Гітераса за десятиліття інноваційних досліджень і практики, спрямованої на покращення життя чоловіків з раком простати.

Дж. Кертіс Нікель, доктор медичних наук, отримав нагороду Х’ю Хемптона Янга за непохитну відданість дослідженням і покращенню догляду за пацієнтами у боротьбі з тазовим болем і запаленням.

Ранджит Рамасамі, доктор медичних наук, отримав нагороду «Золотий цистоскоп» за творчу впливову роботу в андрології, наставництво, клінічну науку та дослідження.

Енн М. Саскінд, доктор медичних наук, MS, була  нагороджена Mid-Career Award  за демонстрацію клінічного досвіду, дослідження та наставництва.

Дж. Брентлі Трешер, доктор медичних наук, був удостоєний нагороди за життєві досягнення за відданість просуванню місії AUA через далекоглядне служіння та лідерство в освіті.

Щоб переглянути повний список цьогорічних переможців, див. тут: https://www.auanet.org/about-us/aua-governance/awards/award-winners

AUA

Шуляк О.