Стартує нова всесвітня гуманітарна премія та програма гуманітарних грантів

12 Травня 19:32

Фундація з урологічної допомоги АУА здійснює глобальну місію

Стартує нова всесвітня гуманітарна премія та програма гуманітарних грантів

 Urology Care Foundation (UCF), офіційний фонд Американської урологічної асоціації (AUA), із задоволенням оголошує про дві нові глобальні благодійні ініціативи – гуманітарну премію фонду Urology Care та Гуманітарну програму фонду Urology Care. Вони мають на меті визнати та підтримати безліч гуманітарних місій, що стосуються урології, що проводяться по всьому світу.

“Цінність гуманітарної роботи, яку беруть участь багато урологи та медичні працівники щороку, є величезною та виходить за рамки їх щоденних клінічних обов’язків для покращення життя людей, які живуть у віддалених, важких громадах чи малозабезпечених громадах”, – сказав Гарріс М. Наглер , Д.мед.н., президент фонду . “Хоча медики, можливо, були визнані за свою роботу в минулому, ніколи не існувало систематизованого механізму в рамках Фонду, щоб визнати цю критичну частину нашої місії як урологи, медики та люди-люди досі. Наш Фонд є глобальним і без кордонів. . “

Премія фонду урологічної допомоги

Гуманітарна премія фонду урологічної допомоги визнає людину за продемонстровану прихильність до поліпшення доступу до якісної урологічної медичної допомоги малозабезпеченому населенню. Ця нагорода буде присуджена особі, яка є прикладом цього духу благодійності, про що свідчить попередня гуманітарна робота. Номінації можна подати з 1 вересня 2020 року на веб-сайті фонду Urology Care. Одержувачі премії будуть визнані на щорічній зустрічі Американської урологічної асоціації, що починається з травня 2021 року.

Програма гуманітарних грантів Фонду догляду за урологією

Програма гуманітарних грантів надаватиме фінансування для підтримки видатних зусиль людей та проектів, що надають пряму урологічну допомогу пацієнтам людям та громадам у недооцінених районах, або в США, або за кордоном. У дусі справжнього гуманітаризму нова програма Фонду гуманітарних грантів має на меті підтримати тих, хто дає себе, не сподіваючись на винагороду, та надавати послуги всім однаково, неупереджено та спільно.

Гранти від створених фондів будуть доступні для інавгураційної програми 2021 року, включаючи кошти Гуманітарного фонду AUA / UCF, а також Фонду UCF / Річард Дж. Фокс. Гранти будуть доступні як у всьому світі, так і в конкретних географічних межах.

Дізнайтеся, як ви можете бути частиною місії, відвідавши: UrologyHealth.org/Humanitarian

Фонд урологічного догляду  – провідний світовий некомерційний урологічний фонд здоров’я та офіційний фонд Американської урологічної асоціації. Співпрацюючи з лікарями, дослідниками, медичними працівниками, пацієнтами, доглядачами, сім’ями та громадськістю, Фонд підтримує та покращує урологічну допомогу пацієнтам та клінічним обслуговуванням, фінансуючи дослідження, розвиваючи освіту пацієнтів та надаючи благодійну підтримку. Щоб дізнатися більше про фонд урологічної допомоги та його програми відвідайте: www.urologyhealth.org.

Про Американську урологічну асоціацію: заснована в 1902 році та розташована біля Балтімору, штат Меріленд, Американська урологічна асоціація є провідним прихильником спеціальності урології та має майже 22 000 членів у всьому світі. AUA – це провідна урологічна асоціація, яка надає неоціненну підтримку урологічній спільноті, коли вона виконує свою місію сприяння найвищим стандартам урологічної допомоги через освіту, дослідження та формулювання політики охорони здоров’я. Щоб дізнатися більше про AUA відвідайте: www.auanet.org.