Престижні нагороди EAU23

13 Березня 8:18

Престижні нагороди EAU23 і нова книга

 

Офіційна церемонія відкриття EAU23 надала можливість Європейській асоціації урологів віддати данину поваги видатним переможцям цього року, а також відбулася презентація спеціальної пам’ятної книги на честь 50-річчя Європейської асоціації урологів. Генеральний секретар EAU професор Кріс Чаппл піднявся на сцену, щоб привітати всіх присутніх на конгресі, і представив переможців престижної нагороди EAU23, які визнають передові досягнення в урологічній спільноті. EAU привітав шість нових почесних членів: доктора Аллена Чіу (TW), професора Крістофера Еванса (США), професора Гельмута Хааса (Німеччина), доктора Алехандро Родрігеза (США), професора Монік Рубол (Нідерланди) та проф. Олександр де ла Тай (Франція).

Медаль EAU Willy Gregoir 2023 була вручена професору Луїсу Мартінес-Пінейро (Іспанія) за його значний внесок у розвиток урологічної спеціальності в Європі. Нагороду EAU Frans Debruyne Life Time Achievement Award 2023 було присуджено професору Джиму Кетто (Велика Британія) за його багаторічний і важливий внесок у діяльність і розвиток EAU.

Серед інших відомих лауреатів — молодий перспективний європейський уролог д-р Хуан Гомес Рівас (ES), який отримав нагороду EAU Crystal Matula Award 2023, а професор Пітер Віклунд (SE) отримав нагороду EAU Innovators in Urology. Цього року також було введено нову нагороду – медаль EAU Patient Advocacy Medal of Excellence, яку отримав доц. Проф. Рейчел Джайлз (Нідерланди) за її ефективну адвокацію та позитивний вплив на систему урології в Європі.

 

На завершення святкування ювілейного року: 50-річчя EAU, голова Офісу історії професор Філіп ван Керреброк (Бельгія) та автор книги пан Лук Кейзер (Нідерланди) приєдналися до професора Чаппла на сцені, щоб представити його ювілейну книгу EAU:50 . Ця ювілейна публікація висвітлює основні проекти та досягнення EAU за останні 50 років у серії інтерв’ю з видатними діячами з його історії та майбутнього.

 У фінальній частині церемонії професор Чаппл згадав про неминучу зміну караулу на вершині EAU: «Я працював у EAU 30 років, і це було дуже важливою частиною моєї кар’єри. Я хотів би попросити професора Арнульфа Штенцля (Німеччина) вийти на сцену. Завтра я вручаю йому цю медаль Генерального секретаря EAU, тому я вважаю, що дуже важливо його представити».

Професор Анруф Штенцль завершив формальності: «Я пишаюся тим, що можу служити цій чудовій організації, і я з нетерпінням чекаю можливості стати на місце професора Чаппла». 

ЕАU

Шуляк.О.