Новий генеральний секретар EAU у 2023 році

21 Грудня 13:26

Новий генеральний секретар EAU у 2023 році

На Генеральній асамблеї було визначено,що професор Арнульф Штенцль (Німеччина)  стане наступним Генеральним секретарем, коли професор Чаппл піде у відставку наприкінці EAU23 у Мілані в березні наступного року. Раніше Штенцль працював головою Офісу наукового конгресу, а у 2019 році приєднався до виконавчого комітету EAU, як заступник генерального секретаря з питань науки.

Професор Штенцль стане лише сьомим генеральним секретарем за понад 50 років, коли змінить професора Чаппла. Його історичними попередниками є проф. Грегуар, Стег, Дебрюйне, Тейяк і Абрахамссон.

Професор Штенцль: «Це справді велика честь стежити за цими гігантами, які досягли стільки не лише для Європейської асоціації урологів, але й для урологів та урології в Європі та за її межами».

Протягом наступних восьми місяців на посаді обраного Генерального секретаря професор Штенцль буде заміщати професора Чаппла.

На запитання про те, які пріоритети він вважає для ЄАУ найближчими роками, професор Штенцль відповів: «Я хочу бачити стабільність і безперервність у багатьох добре функціонуючих сегментах ЄАУ, таких як Центральний офіс, Освіта та рекомендації. Пріоритетами є збільшення нашого членства, створення баз даних для отримання корисних результатів, про які повідомляють пацієнти, які, у свою чергу, можуть бути використані для коригування діагностики та лікування в урології».

Професор Чаппл обіймав посаду Генерального секретаря протягом двох чотирирічних термінів і залишається упевненим у якості свого наступника: «Я знаю, що асоціація буде в дуже вправних і сильних руках під керівництвом професора Штенцля».

ЕАУ

Шуляк О.В.