• Альянс «Молоді університети для майбутнього Європи» (YUFE) 
https://yufe.eu/statement/our-support-for-ukraine/
 
Від імені Альянсу «Молоді університети для майбутнього Європи» (YUFE) наша Рада Стратегії висловлює повне засудження вторгнення російського уряду та висловлює нашу солідарність з усіма українцями.
Останніми роками Україна прийняла європейські цінності та робить кроки до все більш тісної співпраці та інтеграції з європейськими інституціями. Саме цей вибір, зроблений вільно, призвів до незахищеного вторгнення російського уряду в Україну.
Прагнучи відновити радянську сферу впливу на нашому континенті, російський уряд боїться будь-якої демократичної держави, громадяни якої хочуть жити вільно, за власними переконаннями. Сьогодні народ України захищає не лише суверенітет своєї країни, а й цінності кожного європейського громадянина, академічні цінності правди, справедливості, поваги та відповідальності.
Жорстоко і несправедливо, що ті, хто лише прагне бути частиною європейської родини, гинуть за цю справу внаслідок агресії російського уряду. Вторгнення в Україну також веде до знищення культурних і наукових досягнень цієї країни, а студенти та науковці замість того, щоб розширювати свої знання про світ, беруться за зброю на захист.
Харків, місто з понад 20 університетами, як і багато міст України, став нищівною жертвою цієї жахливої ​​ситуації. Ми солідарні з усіма, хто однозначно засуджує війну в Україні, включно з представниками російської та білоруської академічної та наукової спільноти.
Ми закликаємо міжнародні організації та уряди продовжувати рішуче діяти, щоб зупинити вторгнення, а академічні установи та всіх членів наших громад зробити все можливе, щоб зупинити цю гуманітарну трагедію.
Кожен із членів YUFE робить рішучі кроки, щоб відповісти на будь-якого члена нашої спільноти, який постраждав від подій у регіоні, ми хочемо разом боротися за наше спільне європейське майбутнє.
 
Рада стратегії ЮФЕ (YUFE) 
https://yufe.eu/statement/our-support-for-ukraine/