КОНГРЕС ЕАУ 2020 переноситься на липень

7 Березня 2:30

З великим жалем, після уважного розгляду, ми вирішили перенести 35-й щорічний конгрес Європейської асоціації урологів на липень, визнаючи зростаючи ризики для здоров’я у всьому світі, пов’язані з вірусом COVID-19.

Незважаючи на те, що уряд Нідерландів ще не закликав до скасування важливих подій і не існує заборони на поїздки, ми вважаємо, що було б безвідповідально по відношенню до нашої громади та громадського здоров’я продовжувати роботу з конгресом в цей час.

Крім того, маючи обмеження на поїздки в інших місцях, які впливають на відвідування як делегатів, так і викладачів, ми вважаємо, що ми не могли гарантувати високу наукову якість нашого щорічного конгресу на первісні дати, до яких ми прагнемо.

Само собою зрозуміло, що це рішення було прийняте не дуже легко, але коли ми не можемо повністю гарантувати добробут наших учасників, партнерів та персоналу, ми вважаємо, що це рішення прийняте правильним.

Ми хотіли б висловити вдячність усім тим тисячам осіб, які беруть участь у нашому конгресі. Ми сподіваємось, що в цей складний час ми можемо розраховувати на вашу відданість та гнучкість, і ми впевнені, що за вашої підтримки зробимо можливим EAU20.

Нові дати будуть оголошені з початку наступного тижня.