Громадська Спілка «Українська федерація професійних медичних об’єднань»: Заява

7 Квітня 6:46

ШАНОВНЕ ТОВАРИСТВО!

Повномасштабне вторгнення Російської Федерації на територію України дестабілізує не тільки економічну ситуацію в нашій країні, а й ставить під питання взаємовідносини з багатьма партнерами з інших країн. 

Кожна компанія з виробництва й постачання фармпродукції та виробів медичного призначення, яка продовжує співпрацювати з країною-агресором, автоматично підтримує диктаторський режим Російської Федерації, а значить й економіку окупанта, що означає пряму або опосередковану підтримку війни проти нашої країни. 

Будь-який виробник й постачальник, що робить бізнес на крові наших громадян, заслуговує на блокаду з боку медичних працівників всього демократичного світу. 

Громадська Спілка «Українська федерація професійних медичних об’єднань» наголошує, що ми не підтримуємо ніякої нейтральної точки зору на українсько-російську війну та закликаємо всі світові компанії-виробники та постачальники лікарських засобів та виробів медичного призначення негайно припинити будь-які економічні відносини з  країною-агресором – Російською Федерацією. 

Всі ми маємо негайно встановити «залізну завісу» перед країною-агресором. У свою чергу, ми готові до сталого політичного діалогу та налагодження ще більш міцніших економічних відносин. 

Інакше продукція, виробництво та транспортування якої пов’язані з компаніями, що не розірвуть співпрацю з Російською Федерацією, мають зустріти бойкот з боку центральних органів виконавчої влади в галузі охорони здоров’я, українських медичних працівників  й української спільноти загалом.

Закликаємо ВСІХ підтримати звернення до компаній: виробників, й постачальників, – лікарських засобів та виробів медичного призначення, наших  європейських та світових професійних організацій, а також поширити інформацію та заклики до блокування економічних відносин партнерів країни-агресора.

Наша принципова позиція не перешкоджає безперебійному та якісному виконанню лікарського обов’язку сьогодні, під час воєнного часу. 

Ми й надалі будемо сприяти збереженню робочих місць в медичній галузі та забезпечити безперешкодний доступ до якісних медичних послуг й всебічної медичної допомоги.

Із розширенням власного виробництва та за підтримки наших європейських колег, нашої держави ми перезавантажимо та розбудуємо медичну галузь країни. Для цього в нас є науковий, кадровий, інфраструктурний потенціал. 

Перш за все, відродження Нашої Країни базується на істинних морально-етичних принципах, в основі яких є Людина. 

Це наша громадянська позиція!!! 

І ми сміливо про це заявляємо, тому що такої сили духу й військових, і громадян, мабуть, немає в жодної країни світу. 

Ми сильні, тому ми переможемо на всіх фронтах!!!

Ми готові співпрацювати та розвивати й надалі медичну галузь тільки з тими зарубіжними колегами, які розділяють наші морально-етичні принципи щодо збереження територіальної цілісності, свободи й демократії, чесності й справедливості. 

                     РАЗОМ ВСІМ СВІТОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

Президент ГС УФПМО  

Камінський В.В.