Фінляндія заморожує вищу освіту та наукове співробітництво з Росією

30 Березня 8:30

Фінляндія заморожує вищу освіту та наукове співробітництво з Росією 

Підтримка українських студентів у Фінляндії

https://www.unifi.fi/en/uutiset/finland-freezes-higher-education-and-research-cooperation-with-russia-support-for-ukrainian-students-in-finland/

 

Міністр науки і культури Антті Курвінен, ухвалив рішення про нову політику щодо Росії щодо вищої освіти та досліджень, а також про підготовку, пов’язану з підтримкою України. Університети Фінляндії дотримуються нової політики, утримуються від будь-якої співпраці з російськими партнерськими організаціями у сфері вищої освіти та науки. Згідно з політикою, нові проекти не повинні ініціюватися, а існуюча співпраця між організаціями повинна бути призупинена на даний час.

Наша політика спрямована на підтримку України, а не на російських студентів і дослідників. Ви все ще можете подати заявку на в’їзд до Фінляндії як студент або дослідник незалежно від вашого громадянства, Фінляндія має намір підтримувати Україну та українців у сферах вищої освіти та наукової співпраці.

Міністерство освіти і культури у співпраці з вищими навчальними закладами готує заходи щодо підтримки українських студентів, співробітників і науковців у вищих навчальних закладах, а також надання можливості для навчання та роботи у Фінляндії тим, хто тікає від війни. Фінляндія також підтримує рішення Єврокомісії призупинити співпрацю в рамках навчальних та дослідницьких програм ЄС з російськими та білоруськими партнерами.

Більше інформації:

Університети Фінляндії UNIFI

Ректор Юкка Кола, голова Уніфі,

тел. +358 29 450 5050

Виконавчий директор Таня Рисікко,

тел. +358 40 195 2037

Міністерство освіти і культури, п

рес-реліз Членами Unifi є всі 13 університетів, про які йдеться в Законі,

та Університет національної оборони.

Університет Аалто

Школа економіки Hanken

Університет ЛЮТ

Національний університет оборони

Університет Тампере Uniarts Helsinki

Університет Східної Фінляндії Університет Гельсінкі

Університет Ювяскюля Лапландський університет

Університет Оулу

Університет Турку

Університет Вааса

Університет Академії Або

 

https://www.unifi.fi/en/uutiset/finland-freezes-higher-education-and-research-cooperation-with-russia-support-for-ukrainian-students-in-finland/

Підготував Шуляк О.