EAU23: Попередній перегляд великої наукової програми

6 Січня 7:46
EAU23: Попередній перегляд великої наукової програми
10-13 березня 2023 року в Мілані відбудеться одна з найбільших у світі урологічних подій. На EAU23 було подано понад 4500 тез. Професор Пітер Альберс, голова Офісу наукових конгресів, поділився подробицями щодо дизайну наукової програми, а також гарячими темами, які будуть розглянуті під час EAU23.
Професор Альберс (DE): «Ми дуже вдячні за те, що отримали таку величезну кількість тез цього року, і я думаю, що це стосується кількох важливих питань. Перш за все, це свідчить про те, що щорічний конгрес EAU є подією, яка представляє передові дослідження в урології. По-друге, це показує, що особистий формат усе ще перевершує віртуальні зустрічі попередніх років. Зрештою, це показує, що дизайн зустрічі привабливий».
«Є численні дослідження III фази з високим рейтингом, які вперше будуть представлені публічно», — каже професор Альберс. «Ми дуже пишаємося тим, що дослідники та головні дослідники міжнародних випробувань обрали наш щорічний конгрес приводом для всесвітнього дебюту своїх нових даних. Усі нові та потенційно кардинальні новини будуть представлені у форматі, який ми розробили протягом останніх кількох років: з ведучим і дискутантом перед аудиторією Пленарного засідання».
Важоиві теми 2023 року
EAU23 має загалом вісім пленарних сесій, які охоплюють найбільші та найактуальніші теми, якими займаються урологи. Альберс: «Ми вибрали дуже актуальні теми для пленарних доповідей, як-от скринінг і раннє виявлення РПЗ, трансплантаційна хірургія, інфекції, СКХ та основні види раку. Крім того, EAU зосередився на персоналізованій медицині в діагностиці та лікуванні. Ми проведемо спеціальну сесію про геноміку раку передміхурової залози для практикуючих лікарів і багато цікавих тематичних сесій про чоловіче здоров’я та лікування ДГПЗ. Програму завершує денний сеанс живої хірургії, який проходить щороку з великою кількістю відвідувачів.
«Нещодавно ми представили сесії, на яких експерти обговорюватимуть тези, а також сесії «Найкраще з EAU», щоб направити аудиторію до дійсно важливих повідомлень. Вони будуть підсумовані наприкінці конгресу на нашій традиційній «сувенірній» сесії. Новим цього року є те, що ми також будемо оприлюднювати ці нові важливі результати досліджень у різноманітних засобах масової інформації: висвітлення за допомогою EAU TV, соціальних мереж та обговорень на місці. Усі ці сесії будуть доступні онлайн, а більші сесії також транслюватимуться в прямому ефірі».
«Я можу покладатися на ідеальні наукові новини щороку», — каже професор Альберс. «Важливо підтримувати тісний контакт із «ключовими лідерами громадської думки» в урології, які зазвичай є головними дослідниками випробувань, що змінюють практику. За останні кілька років їх вдалося переконати вперше представити свої дані в усьому світі на нашому щорічному конгресі. EAU дійсно конкурентоспроможний і забезпечує ідеальну платформу для презентації, включаючи висвітлення в ЗМІ. Тому немає жодних проблем у тому, щоб «зберегти його свіжим».
«Справжньою проблемою в найближчі роки буде створення конгресу, який буде настільки привабливим, що учасники легко захочуть заплатити за особисту зустріч. Участь у віртуальних зустрічах, звичайно, менш дорога, і тепер ми повинні забезпечити додаткову цінність на особистих зустрічах. Особисто я вважаю, що додаткова цінність полягає в розділах для обговорення, де експерт розглядає результати нових досліджень, а в деяких випадках після цього також відбувається панельна дискусія. Це важко доставити онлайн. Крім того, можливість особисто зустрітися та поспілкуватися з найкращими дослідниками світу є лише на такій зустрічі».
«Загалом, я особисто вважаю, що є проблема запропонувати кращу альтернативу віртуальній зустрічі. Крім наукових акцентів і привабливої програми, ми не можемо ігнорувати, що соціальний аспект все ще є важливим і бажаним. Я був на кількох наукових зборах у 2022 році і всі вони були заповнені. Люди хочуть знову зустрітися та обговорити з колегами після пандемії. І це наш шанс. Ми зустрінемося в одному з найяскравіших міст Європи, представимо одну з найбільш освітніх наукових програм року та зустрінемося з топовою аудиторією.”
Шуляк О.