EAU 50 років

2 Липня 7:49

EAU 50 років

 

Делегати в Амстердамі не зможуть пропустити той факт, що Європейська асоціація урологів вступає в п’ятдесятиріччя. Починаючи з церемонії відкриття, цьому золотому ювілею буде прикута особлива увага.

Перші кроки до створення EAUбули зроблені в 1972 році, а остаточні установчі збори відбулися в Амстердамі в 1973 році. Іншою важливою віхою в історії EAU є її перший з’їзд, який відбувся в 1974 році.

 

У результаті EAU вирішив святкує свій золотий ювілей у період між EAU22 в Амстердамі та EAU23 у Мілані, а не вибирає одну дату для відзначення події.

 

Діяльність в Амстердамі

Під час церемонії відкриття EAU22 (п’ятниця, 1 липня,  було офіційно розпочато ювілей. Було відкрито логотип ювілею, а церемонія завершилася з особливою увагою до події та деяких людей, які зробили це можливим. Під час конгресу делегати можуть відвідати зону історії конгресу в Зеленій зоні, щоб переглянути відеопрезентацію про п’ять десятиліть EAU. У ньому не лише  представлені основні моменти з історії ЄАУ, а й розміщено ці події в контексті сучасних подій.

Крім того, на спеціальній сесії Історичного офісу EAU візьме участь запрошений спікер і колишній Генеральний секретар EAU, професор Франс Дебрюйне, який висвітлить його особистий погляд на 50-річчя передового досвіду EAU в урології (субота, 2 липня).

Після завершення EAU22 EAU продовжуватиме використовувати свої ювілейні логотипи до кінця EAU23. Крім того, регулярні оновлення в соціальних мережах пропонуватимуть основні моменти кожного з п’ятдесяти років, коли ми наближаємося до EAU23.

У кожному випуску EUT між конгресами ми розглядатимемо ще один епізод довгої історії EAU.

 

Шуляк О.