Чикаго 2023!

12 Жовтня 17:57

AUA2023 в Чикаго!

 

Хоча ви все ще засвоюєте все, чого навчилися на AUA2022, вже не рано почати думати про AUA2023. Наступного року конференція відбудеться з 28 квітня по 1 травня в Чикаго. Це не перший раз, коли щорічні збори AUA відбуваются у Windy City, і секретар AUA Джон Д. Денстедт, доктор медичних наук, FRCSC, FACS, FCAHS, сказав, що AUA з нетерпінням чекає повернення до конференц-центру McCormick Place.

«Ми будемо враховувати уроки, які ми засвоїли, проводячи віртуальні зустрічі під час пандемії та розробляючи стратегію щодо того, що найкраще на 2023 рік», — сказав він. «Ми використали те, чого навчилися, з точки зору того, як надавати онлайн-освіту, водночас проводячи чудову особисту зустріч з усіма важливими мережевими та соціальними аспектами, яких не вистачало протягом останніх двох-трьох років».

На додаток до звичайних найсучасніших лекцій на різноманітні теми, захід наступного року поверне деякі з найбільш популярних компонентів цьогорічної події, зокрема Театр Робототехніки та напівживі відеопрезентації з високо відредагованим відео. хірургічних процедур, щоб принести відвідувачам новітні технології, методи лікування та методики. «Урологія — це спеціальність, що дуже залежить від технологій», — сказав д-р Денстедт. «Ми завжди представляємо новітні нові технології для лікування різних захворювань, а хірургічна робототехніка є дуже важливою частиною урологічної хірургії, тому вона повернеться в наступному році».

Учасники в Чикаго також можуть очікувати оновлення щодо новітніх засобів діагностики та лікування в урологічній онкології. На головному пленарному засіданні 2023 року стежте за оновленнями нових рекомендацій, які будуть формувати урологічні методи лікування. До них належать рекомендації щодо виявлення раку передміхурової залози та уротеліальної карциноми верхніх шляхів. Доктор Денстедт сказав, що вони будуть представлені разом із сесіями, спрямованими на те, щоб матеріал був максимально цікавим для тих, хто буде відвідувати. «Ми намагаємося зробити так, щоб це не було просто лекція за лекцією», – сказав він. «Ми хочемо включити більше інтерактивних сеансів із сесіями «контрпункт» і «питання та відповіді».

Плануючи подорож до Чикаго на AUA2023, не забудьте призначити час, щоб оглянути місто. Коли щоденні заходи в McCormick Place закінчуються,  Чикаго пропонує чимало зайнять. Від колеса огляду на морському пірсі до знаменитої піци з глибоким блюдом або селфі в «The Bean» — цього більш ніж достатньо, щоб розважити Вас.

 

Детальну інформацію можна отримати:

https://app.swapcard.com/event/2022-aua-annual-meeting-new-orleans

https://www.auanet.org/annualmeeting

Шуляк О.В