AUA2023

3 Червня 17:09

AUA2023

 

Наразі AUA приймає заявки на навчальні курси та тренінги з практичних навичок для AUA2023, які відбудуться з 28 квітня по 1 травня 2023 року в Чикаго, штат Іллінойс.

Кінцевий термін подання заявок на щорічні збори 2023 року – 6 червня 2022 року.

 Для навчальних курсів AUA шукає ідеї, зосереджені на участі відвідувачів,  творчому навчанні, широкому використанні відео тощо. Навчальні курси розраховані на дві години і зазвичай мають не більше трьох викладачів. Щоб забезпечити освітні можливості та різноманітність для наших учнів, ми хотіли б обмежити участь викладачів, щоб обслуговувати максимум 2 курси (з яких один може бути керівником курсу).

Тренінги з практичних навичок мають бути інноваційними та добре спланованими, з чіткими та досяжними педагогічними цілями. Тренінги з навичок мають включати дидактичні презентації для підвищення рівня знань, а також практичні завдання на навички, які можна ефективно моделювати та оцінювати для підвищення ефективності.

Планувальники курсів повинні враховувати можливі рівні кваліфікації учасників, а також те, як адаптувати план навчання для всіх учасників, щоб досягти цілей навчання у відведений час. AUA прагне збільшити представництво на факультеті курсу, який починається з процесу подачі заявки на курс. Ми закликаємо абітурієнтів різного походження подавати заявки та просимо, щоб керівники повторних курсів подали заявку на поновлення з новим факультетом, який відображає різноманітний склад професії уролога.

Протягом понад століття щорічні збори AUA представляли найсучасніші  технології в урології, маючи потужну програму. Pекомендуємо вам подати заявку як на курси. Заявки на курс будуть розглядатися кафедрою освіти, членами субспеціальних товариств та керівниками комітетів. У вересні 2022 року ви отримаєте сповіщення про те, прийнято ваc на  курс чи ні.

Якщо вам потрібна допомога із заявкою на навчальний курс, надішліть електронну адресу lhettenbach@auanet.org або зв’яжіться з AUA за номером 410-689-4030. Якщо вам потрібна допомога із застосуванням практичних навичок, надішліть електронний лист Сарі Харді на shardy@auanet.org.