Національний фонд досліджень України

8 Липня 10:01
НАУКОВА РАДА НФДУ ЗАТВЕРДИЛА РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ ПРОЄКТІВ-УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ «НАУКА ДЛЯ ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ У ВОЄННИЙ ТА ПОВОЄННИЙ ПЕРІОДИ» 🏆
📝 Загальна кількість поданих заявок на конкурс – 221.
📊 Кількість заявок, які відповідали формальним ознакам за умовами конкурсу та пройшли наукову та науково-технічну експертизу, – 142.
❗️ Комісія конкурсу «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди» не включила до переліку проєктів, що рекомендуються до реалізації за рахунок грантової підтримки НФДУ, ті проєкти, в науковій діяльності керівників яких виявлено ознаки співпраці з представниками країни-агресора на рівні спільних публікацій, проєктів, участі у наукових заходах після початку широкомасштабного вторгнення рф в Україну. Наукова рада НФДУ підтримала рішення комісії конкурсу та затвердила перелік проєктів, що рекомендуються до реалізації за рахунок грантової підтримки НФДУ.
🏆 Переможцями конкурсу стали 67 проєктів.
📌 Рейтинговий список проєктів-учасників конкурсу: https://cutt.ly/pwiuihBX
📌 Список переможців: https://cutt.ly/mwiuiAwF
Вітаємо переможців! Розпочинаємо процедуру укладання договорів про виконання наукового дослідження і розробки за рахунок грантової підтримки задля відбудови України у воєнний та повоєнний періоди!