Live surgery на EAU23

17 Березня 8:16

 Live surgery на EAU23:  Новий підхід до live surgery дебютує на EAU23

Однією з найбільш відвідуваних сесій другого дня EAU23 у Мілані, безсумнівно, була хірургічна сесія «Технологічні розробки ніколи не закінчуються».

Програма тривала безперервно з 10:30 до 19:00 і включала понад тридцять випадків, кожен з яких тривав щонайменше 30 хвилин, щоб забезпечити більш повну демонстрацію, а не пропонувати лише короткий огляд кількох основних моментів кожної процедури. Як і на більшості щорічних конгресів EAU в останні роки, повний день був присвячений живій хірургії. Однак цього року Офіс наукового конгресу вирішив застосувати новий підхід, який дозволяє триваліші безперебійні процедури транслювати одночасно з використанням трьох різних екранів і навушників для аудиторії. Офіс наукового конгресу вважав новий підхід бажаним, щоб підвищити освітню цінність сесії та запропонувати нові варіанти інтеграції спонсорованих сесій.

Останні розробки, природно, були представлені в програмі, приділяючи особливу увагу новітнім поколінням single-use scopes (одноразових прицілів), а також лазерній енуклеації передміхурової залози тулієм і гольмієм.

У програмі також були представлені менш поширені випадки, наприклад дві попередньо записані презентації про  протези статевого члена.

Перші випадки на нових робототехнічних системах:

Під час денної підсесії з роботизованої хірургії доц. Професор Ніна Харке (DE) приєдналася до Аудиторії 1 з лікарні  в Мілані та провела роботизовану часткову нефректомію з високоповажною групою модераторів: проф. Алекс Моттре (Бельгія), Хенк Ван Дер Поел (Нідерланди) та Алессандро Антонеллі (Італія).

 Всі секції знову об’єднаються в січні 2024 року, коли вони співпрацюватимуть на UROtech24 у Відні.

Home

Шуляк О.