EAU24: 39-й щорічний Конгрес ЄАУ (5-8 квітня, Париж, Франція)

8 Квітня 14:28

EAU24: 39-й щорічний Конгрес ЄАУ (5-8 квітня, Париж, Франція)

У 2024 році жвава столиця Франції стала тлом для найбільшої урологічної події Європи – 39-го щорічного конгресу ЄАУ (EAU24). Найбільший урологічний конгрес в Європі вирував науковими новинками, різнобічними заходами та думками експертів з усього світу з різних медичних галузей, які поділилися цінними інсайтами та дискусією на пленарних засіданнях.

Всесвітньо відомий майданчик Paris Expo Porte de Versailles,
де кожній події приділяється максимальна увага, щоб вона дійсно виділялася

 

У рамках конгресу ЄАУ, програма Європейської школи урології (ESU) цього року охопила весь спектр урології від найновіших досягнень, практичних, базових теоретичних знань до передового досвіду, надаючи експертні та поглиблені погляди на основні теми та процедури.

ESU має на меті не тільки запропонувати знання досвідчених наставників та викладачів, але й забезпечити учасників найкращими практиками, які є життєво важливими для надання оптимальної допомоги пацієнтам, з перших вуст, починаючи від жіночої урології, інфекцій, каменів, травм і чоловічої сечостатевої системи до онкоурології та дитячої урології.

Один із курсів, який стосується раку передміхурової залози (Prostate cancer screening: Where are we now?) надав огляд доказів як користі, так і шкоди від рандомізованих досліджень, а також даних епідеміологічних досліджень, що ілюструють глобальні тенденції захворюваності та смертності.

Доповідачі: Dr. S. Carlsson, New York (US) та Dr. R.C.N. Van Den Bergh, Utrecht (NL)

Були розглянуті рекомендації EAU-ESTRO-SIOG та інші підходи до скринінгу, засновані на стратифікації ризику, що враховують вік, стан здоров’я, показники ПСА, сімейний анамнез, етнічну приналежність та генетичний ризик.

Також відмічалося, що активне спостереження (АС) сьогодні широко застосовується як стратегія лікування раку передміхурової залози низького ризику, а остаточне лікування призначається, якщо є докази того, що пацієнт має підвищений ризик прогресування захворювання.

Обговорені клінічні та патологічні фактори, що впливають на ризик прогресування захворювання у пацієнтів з раком передміхурової залози низького ризику при АС, стратегія спостереження, роль повторної біопсії, критерії включення та використання МРТ.

Доповідач: Dr. M. Wroclawski, Sao Paulo (BR): «Population-based Prostate Cancer screening with MRI»

 

Якщо ви не були присутніми на конгресі, ви все ще можете зареєструватися на доступ за запитом, щоб ознайомитися з усім науковим контентом EAU24!

https://eaucongress.uroweb.org/scientific-programme/esu-courses/