EAU 2023

17 Березня 18:03

EAU отримав нового генерального секретаря

 

Завершення 38-го щорічного конгресу EAU у Мілані (EAU23) також ознаменувало кінець восьмирічного періоду керівництва EAU професора Кріса Чаппла (Великобританія). Перший термін професора Чаппла розпочався в 2015 році на Мадридському конгресі, коли він змінив професора Пер-Андерса Абрахамссона (SE).

Професор Чаппл змінив професор Арнульф Стенцль (Німеччина), коли його призначення було схвалено під час Генеральної асамблеї EAU23.

Професор Стенцль був обраним Генеральним секретарем на  EAU22 в Амстердамі, створивши восьмимісячний перехідний період між двома конгресами. Урочисте вручення медалі Генерального секретаря відбулося під час Міжнародної вечері дружби в неділю ввечері, що, очевидно, стало емоційним моментом для професора Чаппла після особливо бурхливого другого терміну для професора Чаппла.

Професор Чаппл цілком довіряє професору Штенцлю, щоб очолити EAU в наступне десятиліття: «Арнульф — чудовий клініцист, вчений і хірург. Він має знання, досвід і знання, оскільки раніше керував нашим Офісом наукових конгресів, щоб бути чудовою людиною, щоб вести цю організацію в наступне десятиліття. Я точно знаю, що він зробить це надзвичайно успішно».

«Його досвід роботи  привносить науковий компонент в керівництво EAU, але знову ж таки, у Виконавчому органі ми тісно співпрацювали в цих сферах. Як академічні клінічні хірурги ми беремо участь у всіх цих заходах. Це сильна сторона і ми рухаємося вперед. Арнульф просто чудовий колега із заслуженою міжнародною репутацією».

Наступні роздуми професора Штенцля про його призначення взяті з довшого інтерв’ю, представленого в EAU:50 – Європейська асоціація урології святкує своє півстоліття, книга, яка вшановує золотий ювілей EAU. Про своїх попередників: «Важливо відзначити, що ці імена резонують не тому, що вони були великими лідерами чи менеджерами, а тому, що всі вони дійсно зробили внесок у урологію як галузь, як у дослідженнях, так і в освіті. Якщо ви чудовий оратор або викладач, ви можете мотивувати наступне покоління колег, але дослідження та наукові інновації – це інше. Техніки та відкриття покращують лікування пацієнтів і залишаються корисними через десятиліття. Ми зобов’язані стимулювати такі наукові інновації».

EAU 2023

Шуляк О.