AUA оголосила список  лауреатів премії 2023

25 Грудня 18:26

Нагороди 2023 року відзначають найкращих урологів, заслуги перед фахом і суспільством

Грудень 2022 р.  Американська урологічна асоціація (AUA) оголосила список  лауреатів премії 2023. Переможці будуть оголошені на щорічних зборах Асоціації в Чикаго, штат Іллінойс, у квітні наступного року з нагоди 60-річчя програми нагородження.

На церемонії буде відзначено лікарів-дослідників і педагогів за їхній внесок у медицину, спеціальність урологія та AUA.

Премія Рамона Гітераса: премія Рамона Гітераса щорічно вручається особі за видатний внесок у мистецтво та науку урології. Пітер Р. Керролл, доктор медичних наук, отримає цю нагороду за десятиліття інноваційних досліджень і практики, спрямованої на покращення життя чоловіків з раком простати.

Премія Х’ю Гемптона Янга: Премія Х’ю Гемптона Янга щорічно вручається особам за видатний внесок у дослідження захворювань сечостатевих шляхів. Кертіс Нікель, доктор медичних наук, FRCSC, отримає цю нагороду за непохитну відданість дослідженням і покращенню догляду за пацієнтами у боротьбі з тазовим болем і запаленням.

Премія «Золотий цистоскоп»: нагорода «Золотий цистоскоп» щорічно вручається урологу, який відзначився видатним внеском у професію протягом 10 років після завершення навчання в ординатурі. Ранджит Рамасамі, доктор медичних наук, отримає цю нагороду за творчу результативну роботу в андрології, наставництво, клінічну науку та дослідження.

https://www.auanet.org/about-us/aua-governance/awards/award-winners

 

Шуляк.О