Круглий стіл на тему

«Трансплантація тканин, клітин та органів в умовах євроінтеграційних процесів»


02 березня 2018 року о 10:00 відбудеться круглий стіл на тему «Трансплантація тканин, клітин та органів в умовах євроінтеграційних процесів».

02 березня 2018 року о 10:00 відбудеться круглий стіл на тему «Трансплантація тканин, клітин та органів в умовах євроінтеграційних процесів».

Організатори: Міністерство охорони здоров’я України, Комітет з медичного права Асоціації правників України.

Місце проведення: м. Київ, вул. Грушевського, 7 (Міністерство охорони здоров’я України, Біла зала).

Активний розвиток трансплантації тканин, клітин та органів зумовив зосередження посиленої уваги довкола проблем забезпечення ефективного правового регулювання відповідної сфери. З цією метою країнами Європейського Союзу було напрацьовано єдині мінімальні стандарти якості та безпеки у сфері трансплантації тканин і клітин та пов’язаної з нею діяльністю, що були викладені у Директивах ЄС, відомих як EU Tissue and Cells Directives (EUTCD). Наразі перед Україною стоїть завдання щодо виконання взятих за Угодою про асоціацію зобов’язань в частині наближення українського законодавства та практики у сфері трансплантації тканин і клітин до стандартів ЄС. Окремим напрямом є врахування положень актів права ЄС у сфері трансплантації органів, імплементація яких хоч і не вимагається за Угодою про асоціацію, однак є необхідною для розбудови системи трансплантації в Україні за європейськими стандартами.

Метою круглого столу є обговорення актуальних питань правового регулювання трансплантації тканин, клітин та органів в Україні та ЄС, а також визначення за результатами обговорення оптимальних шляхів для прискорення виконання євроінтеграційних зобов’язань України у сфері трансплантації тканин, клітин та органів.

До участі запрошуються: фахівці у сфері трансплантації, лікарі закладів охорони здоров’я, що провадять діяльність у сфері трансплантації, правники, представники громадськості, державних органів, наукових установ, пацієнтських організацій, народні депутати, а також усі небайдужі до проблематики правового регулювання трансплантації тканин, клітин та органів в Україні.

Для реєстрації на захід, будь ласка, заповніть форму за посиланням.

У разі виникнення питань звертайтесь за номером: +38 (098) 447 08 49.